o Urwisku

Klub Dwulatka Urwisek to miejsce, które z wielkim powodzeniem działa od 2006 roku.

W ciągu tych lat w ukochanych przez dzieci zajęciach, o nazwie Urwiskowe Zabawy Fundamentalne, uczestniczyło ponad pół tysiąca wrocławskich maluchów.

Z wielką radością mogę stwierdzić, że udało mi się stworzyć klub malucha, w którym przez zabawę na zajęciach edukacyjnych dzieci rozwijają tkwiący w nich potencjał, zdobywają pierwsze doświadczenia w grupie rówieśników oraz rozszerzają swoją wiedzę o świecie.

Entuzjastycznie przyjmowane przez rodziców i dzieci zajęcia edukacyjne opierają się na programie „Zabaw FundaMentalnych“.

Głównym założeniem zajęć dla maluchów jest połączenie wesołej zabawy z wielozmysłową stymulacją, co pomaga dzieciom w zdobyciu wszechstronnych uzdolnień. W dzisiejszym szalonym świecie, który rozwija się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej właściwa edukacja od najmłodszych jest niezwykle ważna.

Mocno w to wierzę i wszystkich, którzy podzielają moje przekonanie zapraszam na zajęcia edukacyjne dla dzieci w Urwisku.

Nazywam się Magda Krawczyk i należę do grona tych szczęśliwców, których praca łączy się z pasją. W Urwisku zajmuję się wszystkim, dlatego mówię o sobie człowiek orkiestra. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie rocznego urlopu dziekańskiego mieszkałam i procowałam jako niania w Londynie. Doświadczenia z tamtego okresu, szczególnie możliwość uczestniczenia w zajęciach dla dzieci i ich opiekunów w Dorothy Gardner Centre, wywarły największy wpływ na moją ścieżkę zawodową. O tym, że dziś jestem właścicielem Klubu Dwulatka Urwisek zadecydował przypadek, jednak szybko okazało się, że dzięki swojemu wykształceniu, zdolnościom, zagranicznym doświadczeniom oraz odbytym kursom z sukcesem potrafię opracować metody oczarowujące dzieci.

Kiedy rozwijałam swój warsztat pracy zawsze największą inspiracją były dla mnie dzieci i ich sposoby odkrywania i przyswajania wiedzy.

To właśnie bycie tzw. refleksyjnym praktykiem zadecydowało o sukcesie jakim cieszą się moje zajęcia edukacyjne.

Prywatnie też pozostaję refleksyjnym praktykiem będąc mamą dwóch wspaniałych dziewczynek Nataszy i Niny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>